Open or close Facebook window.

Umowa na budowę hali w Racicach podpisana

26.09.2018
Umowa na budowę hali w Racicach podpisana

W dniu 25 września br. w Urzędzie Miejskim w Kruszwicy doszło do podpisania umowy z firmą Tenistal Sp. z o.o. Sp. komandytowa z Gdańska, która złożyła najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu przetargowym. Przedmiotem umowy jest budowa hali sportowo-rekreacyjnej w Racicach wraz z budynkiem zaplecza mieszczącym pomieszczenia kotłowni kontenerowej, magazyn sprzętu sportowego oraz pomieszczenia sanitarne. Inwestycja zlokalizowana jest na   działce o numerze ewidencyjnym 106/1, a wartość umowy brutto została określona na kwotę 964 800,00 zł. Na płycie boiska wielofunkcyjnego będą znajdować się boisko do piłki ręcznej, boisko do siatkówki oraz kort tenisowy. Hala sportowo-rekreacyjna zostanie wyposażona w sprzęt sportowy taki jak:  bramki do piłki ręcznej, słupki i profesjonalne siatki do gry w piłkę siatkową i tenisa ziemnego oraz ruchome stanowisko sędziowskie. W umowie ustalono, że budowa powinna zakończyć się do 14 grudnia 2018 roku.